Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži II.
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
Rozpis soutěže
Mladší žactvo II
Mladší žactvo II - odvety A
Mladší žactvo II - odvety B
LOLK Mladší žactvo I - jarní část
LOLK Mladší žactvo II - jarní část
Krajské školní ligy
Pavel Žižkovský
Post
Mateřský klub
Sokol Trnávka
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
102
Starty
Český pohár mužů
15.09. [AM043]
Trnávka - SKH Polanka n.O
27 : 36
0 branek
02.09. [AM019]
Trnávka - MHK TAEDA Karviná
27 : 20
11 branek
MSL Muži 1 - 4
25.05. [NAA005]
SK Droždín - Trnávka
28 : 24
1 branek
19.05. [NAA003]
Trnávka - SK Droždín
19 : 17
3 branek
MSL Muži I.
05.05. [A1053]
Trnávka - Třinec
34 : 18
4 branek
26.04. [A1049]
Hlučín - Trnávka
24 : 29
3 branek
14.04. [A1045]
Trnávka - Krmelín
14 : 21
0 branek
07.04. [A1041]
Klimkovice - Trnávka
18 : 28
8 branek
31.03. [A1037]
Trnávka - Paskov
37 : 22
7 branek
04.11. [A1033]
Orlová - Trnávka
22 : 23
3 branek
28.10. [A1029]
Trnávka - SKH Polanka B
35 : 18
11 branek
21.10. [A1025]
Třinec - Trnávka
32 : 27
6 branek
14.10. [A1021]
Trnávka - Hlučín
18 : 14
5 branek
07.10. [A1017]
Krmelín - Trnávka
21 : 26
5 branek
30.09. [A1013]
Trnávka - Klimkovice
34 : 16
9 branek
22.09. [A1009]
Paskov - Trnávka
31 : 30
8 branek
16.09. [A1005]
Trnávka - Orlová
26 : 19
6 branek
09.09. [A1001]
SKH Polanka B - Trnávka
21 : 29
12 branek
Předchozí kola
odvety - 3. kolo - výsledky
video
online
SK Droždín - TJ Sokol Centrum Haná B
16 : 18
video
online
Házená Uničov - DHK Zora Olomouc B
6 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Centrum Haná B
6
6
0
0
108 : 48
12
2
SK Droždín
6
4
0
2
87 : 69
8
3
DHK Zora Olomouc B
6
1
1
4
47 : 77
3
4
Házená Uničov
6
0
1
5
38 : 86
1
Tabulka střelců
Stanislav Hynek
TJ Senice na Hané
74
Radim Kubeša
TJ Cement Hranice
63
Martin Jurík
TJ Sokol Centrum Haná B
63
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Kubeša
TJ Cement Hranice
8
Martin Jurík
TJ Sokol Centrum Haná B
8
Beáta Pleváková
Házená Velká Bystřice/ SK Žeravice
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Beáta Pleváková
Házená Velká Bystřice/ SK Žeravice
18
Anna Urbanová
Házená Velká Bystřice/ SK Žeravice
8
Martin Palka
SK Droždín
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.