Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži II.
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
LOLK Mladší žactvo II.
LOLK Mladší žactvo I - jarní část
Rozpis soutěže
Mladší žactvo I
LOLK Mladší žactvo II - jarní část
Krajské školní ligy
Tomáš Čižmárik
Post
Mateřský klub
SK Droždín
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
50
Starty
2.liga muži JM
18.05. [AE130]
SK Kuřim - HBC Olomouc 1966
41 : 35
2 branek
11.05. [AE123]
HBC Olomouc 1966 - SHC Maloměřice B
23 : 31
1 branek
04.05. [AE119]
TJ D.Cerekev - HBC Olomouc 1966
28 : 24
0 branek
27.04. [AE110]
HBC Olomouc 1966 - TJ Sokol II. Prostějov
26 : 31
1 branek
27.10. [AE030]
Sokol V. Meziříčí - HBC Olomouc 1966
36 : 26
1 branek
07.10. [AE017]
SKKP Brno B - HBC Olomouc 1966
35 : 37
2 branek
29.09. [AE009]
HBC Olomouc 1966 - Juliánov
33 : 22
0 branek
Český pohár mužů
20.10. [AM062]
SK Droždín - Pepino SKP Frýdek-Místek
21 : 32
1 branek
15.09. [AM046]
SK Droždín - Velká Bystřice
27 : 24
1 branek
02.09. [AM022]
SK Droždín - HBC Olomouc 1966
34 : 18
1 branek
MSL Muži 1 - 4
01.06. [NAA007]
Hlučín - SK Droždín
24 : 31
4 branek
25.05. [NAA005]
SK Droždín - Trnávka
28 : 24
3 branek
19.05. [NAA003]
Trnávka - SK Droždín
19 : 17
4 branek
11.05. [NAA001]
SK Droždín - Hlučín
28 : 24
4 branek
MSL Muži II.
28.04. [A2051]
TJ Senice na Hané - SK Droždín
21 : 21
1 branek
13.04. [A2046]
SK Droždín - Val.Meziříčí
36 : 20
3 branek
31.03. [A2037]
TJ Sokol Horka n.M. - SK Droždín
25 : 38
4 branek
03.11. [A2036]
SK Droždín - Nový Jičín
30 : 17
3 branek
21.10. [A2027]
TJ Holešov B - SK Droždín
17 : 23
0 branek
13.10. [A2023]
SK Droždín - TJ Senice na Hané
39 : 20
5 branek
06.10. [A2018]
Val.Meziříčí - SK Droždín
29 : 29
2 branek
22.09. [A2009]
SK Droždín - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 24
1 branek
16.09. [A2008]
Nový Jičín - SK Droždín
17 : 32
2 branek
08.09. [A2002]
SK Droždín - Suchdol n/O
29 : 21
4 branek
Předchozí kola
jarní část II - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Tatran Litovel - Sokol Horka n.M.
36 : 28
video
online
DHK Zora Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
16 : 17
video
online
Házená Velká Bystřice - HBC Olomouc 1966
17 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
10
8
1
1
269 : 219
17
2
TJ Sokol Centrum Haná A
10
8
0
2
229 : 188
16
3
TJ Tatran Litovel
10
5
0
5
252 : 250
10
4
Házená Velká Bystřice
10
3
0
7
186 : 218
6
5
Sokol Horka n.M.
10
3
0
7
216 : 242
6
6
DHK Zora Olomouc A
10
2
1
7
191 : 226
5
Tabulka střelců
Tomáš Vomáčka
Handball club Olomouc 1966
81
Daniel Škoda
Handball club Olomouc 1966
76
Adam Zifčák
TJ Tatran Litovel
72
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Škoda
Handball club Olomouc 1966
12
Adriana Smetková
DHK Zora Olomouc A
12
Michaela Jurečková
TJ Sokol Horka nad Moravou
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aleš Didi
Handball club Olomouc 1966
20
Martin Janalík
Házená Velká Bystřice
12
Adam Zifčák
TJ Tatran Litovel
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.