Olomoucký krajský svaz házené
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MSL Muži 1 - 4
MSL Muži 5 - 8
MSL Muži 9 - 12
MSL Muži 13 - 15
MSL Muži II.
LOLK Starší žačky
LOLK Starší žáci
LOLK Mladší žactvo I.
Rozpis soutěže
Mladší žactvo A
LOLK Mladší žactvo II.
LOLK Mladší žactvo I - jarní část
LOLK Mladší žactvo II - jarní část
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže LOLK Mladší žactvo I.
podzim I - 1. kolo
23.9.2018
12:00
OC001
Házená Velká Bystřice
-
TJ Tatran Litovel
Jaromír Krejčí
,
Jaromír Mach
,
22.9.2018
09:00
OC002
DHK Zora Olomouc A
-
Handball club Olomouc 1966
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
22.9.2018
12:00
OC003
SK Žeravice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Filip Novák
,
Mojmír Valášek
,
podzim I - 2. kolo
29.9.2018
09:30
OC004
TJ Tatran Litovel
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Arnošt Axmann
,
Matěj Přikryl
,
29.9.2018
12:00
OC005
Handball club Olomouc 1966
-
SK Žeravice
David Holý
,
Jiří Kräuter
,
29.9.2018
10:00
OC006
Házená Velká Bystřice
-
DHK Zora Olomouc A
Václav Punčochář
,
Jiří Šrotíř
,
podzim I - 3. kolo
6.10.2018
10:30
OC007
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Tatran Litovel
Patrik Galus
,
Jiří Kräuter
,
6.10.2018
09:00
OC008
SK Žeravice
-
Házená Velká Bystřice
Jaromír Krejčí
,
Jaromír Mach
,
6.10.2018
09:00
OC009
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Handball club Olomouc 1966
Petr Ochmann
,
Matyáš Rozbořil
,
podzim I - 4. kolo
13.10.2018
09:30
OC010
TJ Tatran Litovel
-
Handball club Olomouc 1966
Patrik Galus
,
Barbora Konečná
,
14.10.2018
12:00
OC011
Házená Velká Bystřice
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Ladislav Planka
,
Roman Smékal
,
13.10.2018
09:00
OC012
DHK Zora Olomouc A
-
SK Žeravice
Roman Filipec
,
Marek Procházka
,
podzim I - 5. kolo
20.10.2018
09:00
OC013
SK Žeravice
-
TJ Tatran Litovel
Marek Procházka
,
Jaroslav Vychodil
,
21.10.2018
09:00
OC014
TJ Sokol Centrum Haná A
-
DHK Zora Olomouc A
Martin Hlavinka
,
Marek Procházka
,
21.10.2018
09:00
OC015
Handball club Olomouc 1966
-
Házená Velká Bystřice
Matyáš Rozbořil
,
Roman Smékal
,
podzim II - 6. kolo
28.10.2018
10:30
OC016
TJ Tatran Litovel
-
Házená Velká Bystřice
Michaela Krobothová
,
Viktor Vařeka
,
27.10.2018
12:00
OC017
Handball club Olomouc 1966
-
DHK Zora Olomouc A
Barbora Konečná
,
Matěj Přikryl
,
28.10.2018
09:00
OC018
TJ Sokol Centrum Haná A
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
David Jurečka
,
podzim II - 7. kolo
6.11.2018
17:15
OC019
TJ Sokol Centrum Haná A
-
TJ Tatran Litovel
Petr Mužný
,
Vladimír Nastoupil
,
4.11.2018
10:30
OC020
SK Žeravice
-
Handball club Olomouc 1966
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
3.11.2018
10:30
OC021
DHK Zora Olomouc A
-
Házená Velká Bystřice
Barbora Konečná
,
Viktor Vařeka
,
podzim II - 8. kolo
10.11.2018
16:00
OC022
TJ Tatran Litovel
-
DHK Zora Olomouc A
Arnošt Axmann
,
Matěj Přikryl
,
11.11.2018
12:00
OC023
Házená Velká Bystřice
-
SK Žeravice
Jaromír Mach
,
Milan Pelech
,
10.11.2018
09:00
OC024
Handball club Olomouc 1966
-
TJ Sokol Centrum Haná A
Roman Filipec
,
Marek Procházka
,
podzim II - 9. kolo
17.11.2018
09:00
OC025
Handball club Olomouc 1966
-
TJ Tatran Litovel
Patrik Galus
,
Barbora Konečná
,
17.11.2018
08:30
OC026
TJ Sokol Centrum Haná A
-
Házená Velká Bystřice
Michaela Krobothová
,
Václav Punčochář
,
8.12.2018
14:00
OC027
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc A
Michaela Krobothová
,
Roman Smékal
,
podzim II - 10. kolo
18.11.2018
16:00
OC028
TJ Tatran Litovel
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Matěj Přikryl
,
24.11.2018
09:00
OC029
DHK Zora Olomouc A
-
TJ Sokol Centrum Haná A
David Holý
,
Tomáš Pernička
,
13.11.2018
16:30
OC030
Házená Velká Bystřice
-
Handball club Olomouc 1966
Petr Mužný
,
Vladimír Nastoupil
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.